Leiding

Vriendenboekje van de leiding vind je hier


 

 
Jarno Schurmans

Geboortedatum: 20/05/1997
GSM: 0471 94 04 13
E-mail: jarnoschurmans@yahoo.com
Leider sinds 2014

 



Pieter Sap

Geboortedatum: 19/11/1997
GSM: 0476 01 24 77
E-mail: raiders.sap@gmail.com
Leider sinds 2015

 


DSC_1605bis

Lukas Lauwereins

Geboortedatum: 19/10/1998
GSM: 0491 32 91 16
E-mail: lukas@lauwereins.eu
Leider sinds 2015

 

 


 

 

DSC_1615bis
Daan Wildiers

Geboortedatum: 29/06/1998
GSM: 0494 36 49 75
E-mail: daan.wildiers.67@gmail.com
Leider sinds 2015

 


 

dsc_0011

 

Isis Deputter

Geboortedatum: 03/09/1999
GSM: 0471 10 61 13
E-mail: isis.deputter@outlook.com
Leidster sinds 2016

 


 

dsc_0010

Lowie Holemans

Geboortedatum: 08/01/1999
GSM: 0468 33 16 84
E-mail: lowie.holemans@hotmail.com
Leider sinds 2016

 


dsc_0018

Maarten Cnudde

Geboortedatum: 22/10/1999
GSM: 0498 13 77 90
E-mail: maarten.cnudde@yahoo.co.uk
Leiders sinds 2016

 


Victor depre

Geboortedatum: 18/12/1999
GSM: 0475 61 40 38
E-mail: victor.depre.sjcm@gmail.com
Leider sinds 2016

 


 

Inès Van de Weyer

Geboortedatum: 01/05/2000
GSM: 0492 67 15 00
E-mail: ines.van.de.weyer@skynet.be
Leidster sinds 2018

 


Jonathan Ballet

Geboortedatum: 25/01/2000
GSM: 0474 44 33 06
E-mail: Jonathanpeterpan@gmail.com
Leider sinds 2018

 


Elisa Wildiers

Geboortedatum: 05/03/2000
GSM: 0474 19 88 05
E-mail: elisa.wildiers@hotmail.com
Leidster sinds 2018

 


An Vandebeek

Geboortedatum: 04/03/2000
GSM: 0476 52 20 79
E-mail: anvandebeekan@gmail.com
Leidster sinds 2018

 


Anse Niclaes

Geboortedatum: 07/07/2000
GSM: 0498 37 84 88
E-mail: anseniclaes@hotmail.com
Leidster sinds 2018

 


Evelien Reubens

Geboortedatum: 27/10/2000
GSM: 0497 11 24 19
E-mail: evelien.reubens@hotmail.be
Leidster sinds 2018

 


Kasper Buelens

Geboortedatum: 14/09/2000
GSM: 0494 98 10 81
E-mail: Buelenskappie@gmail.com
Leider sinds 2018

 


Brent Gezel

Geboortedatum: 19/10/2000
GSM: 0493 57 08 58
E-mail: Brent.g@telenet.be
Leider sinds 2018

 


Michiel Timmermans

Geboortedatum: 26/06/2000
GSM: 0499 33 82 47
E-mail: michiel.timmermans@telenet.be
Leider sinds 2018

 


Daan Lambrechts

Geboortedatum: 26/10/2000
GSM: 0494 39 67 74
E-mail: Daan.lambrechts@gmail.com
Leider sinds 2018


Maarten Boon

Geboortedatum: 28/05/2001

GSM: 0491 88 86 06

E-mail: maarten28boon@gmail.com

Leider sinds 2019


Febe Buelens

Geboortedatum: 21/10/2001

GSM: 0498 85 53 97

E-mail: febe.buelens@gmail.com

Leidster sinds 2019


Charlotte Kesteman

Geboortedatum: 13/01/2001

GSM: 0488 49 67 32

E-mail: charlotte.kesteman@hotmail.com

Leidster sinds 2019


Jules Holemans

Geboortedatum: 15/09/2001

GSM: 0475 76 43 71

E-mail: pepaholemans@gmail.com

Leidster sinds 2019


Lore Ronsmans

Geboortedatum: 24/11/2001

GSM: 0470 57 99 68

E-mail: loreronsmans@hotmail.be

Leidster sinds 2019


Jente Van Berghen

Geboortedatum: 25/12/2001

GSM: 0497 21 26 95

E-mail: jentevanberghen@hotmail.com

Leider sinds 2019


Lore Vaes

Geboortedatum: 12/09/2001

GSM: 0487 42 03 54

E-mail: lore.vaes@gmail.com

Leidster sinds 2019


Maya Deputter

Geboortedatum: 26/12/2001

GSM: 0471 38 75 28

E-mail: maya.deputter@icloud.com

Leidster sinds 2019


Kato Geerkens  Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is kato-website-1024x681.jpg

Geboortedatum: 17/01/2001

GSM: 0472 31 70 49

E-mail: kato.geerkens@live.be

Leidster sinds 2019


Britt Gezel

Geboortedatum: 01/08/2002

GSM: 0496 14 21 37

E-mail: brit.g9999@gmail.com

Leidster sinds 2020


Kaat Vansteenvoort

Geboortedatum: 16/07/2002

GSM: 0471 67 12 39

E-mail: kaat.vansteenvoort@yahoo.com.sg

Leidster sinds 2020


Sofie Vandeweghe

Geboortedatum: 06/07/2002

GSM: 0479 68 53 24

E-mail: sofie.vandeweghe11@gmail.com

Leidster sinds 2020


Maureen Jacobs

Geboortedatum: 02/02/2002

GSM:  0485 40 97 41

E-mail: maureen@jacobs-denruyter.be

Leidster sinds 2020


Hazel Vandermaesen

Geboortedatum: 18/04/2002

GSM: 0497 71 49 75

E-mail: hazel.vandermaesen@outlook.com

Leidster sinds 2020


Yasmine Ballet

Geboortedatum:  02/06/2002

GSM: 0471 78 84 02

E-mail: ballet.yasmine@gmail.com

Leidster sinds 2020


Laura Cnudde

Geboortedatum: 16/05/2002

GSM: 0470 80 96 68

E-mail: ballet.yasmine@gmail.com

Leidster sinds 2020


Maarten Vandeweghe

Geboortedatum: 07/04/1999

GSM: 0470 80 96 68

E-mail: vandeweghemaarten@gmail.com

Leider sinds 2016