Leiding

Vriendenboekje van de leiding vind je hier


Jonathan Ballet

Geboortedatum: 25/01/2000
GSM: 0474 44 33 06
E-mail: Jonathanpeterpan@gmail.com
Leider sinds 2018

 


ElisaDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 309877000_453487443427025_835656744222734084_n-1024x683.jpg Wildiers

Geboortedatum: 05/03/2000
GSM: 0474 19 88 05
E-mail: elisa.wildiers@hotmail.com
Leidster sinds 2018

 


An Vandebeek

Geboortedatum: 04/03/2000
GSM: 0476 52 20 79
E-mail: anvandebeekan@gmail.com
Leidster sinds 2018

 


Kasper Buelens

Geboortedatum: 14/09/2000
GSM: 0494 98 10 81
E-mail: Buelenskappie@gmail.com
Leider sinds 2018

 


Brent Gezel

Geboortedatum: 19/10/2000
GSM: 0493 57 08 58
E-mail: Brent.g@telenet.be
Leider sinds 2018

 


Daan Lambrechts

Geboortedatum: 26/10/2000
GSM: 0494 39 67 74
E-mail: Daan.lambrechts@gmail.com
Leider sinds 2018


Maarten Boon

Geboortedatum: 28/05/2001

GSM: 0491 88 86 06

E-mail: maarten28boon@gmail.com

Leider sinds 2019


FebeDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 309334552_489948719662802_2480028787452946104_n-1-1024x683.jpg Buelens

Geboortedatum: 21/10/2001

GSM: 0498 85 53 97

E-mail: febe.buelens@gmail.com

Leidster sinds 2019


Charlotte Kesteman

Geboortedatum: 13/01/2001

GSM: 0488 49 67 32

E-mail: charlotte.kesteman@hotmail.com

Leidster sinds 2019


Jules HolemansDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 308776358_670598910833199_4038238146467692723_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 15/09/2001

GSM: 0475 76 43 71

E-mail: pepaholemans@gmail.com

Leider sinds 2019


Lore Ronsmans

Geboortedatum: 24/11/2001

GSM: 0470 57 99 68

E-mail: loreronsmans@hotmail.be

Leidster sinds 2019


Jente Van Berghen

Geboortedatum: 25/12/2001

GSM: 0497 21 26 95

E-mail: jentevanberghen@hotmail.com

Leider sinds 2019


Maya Deputter

Geboortedatum: 26/12/2001

GSM: 0471 38 75 28

E-mail: maya.deputter@icloud.com

Leidster sinds 2019


Kato Geerkens  Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is kato-website-1024x681.jpg

Geboortedatum: 17/01/2001

GSM: 0472 31 70 49

E-mail: kato.geerkens@live.be

Leidster sinds 2019


Britt Gezel

Geboortedatum: 01/08/2002

GSM: 0496 14 21 37

E-mail: britt.g9999@gmail.com

Leidster sinds 2020


KaatDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 308132946_1125758781694701_2089552640984430206_n-1024x683.jpg Vansteenvoort

Geboortedatum: 16/07/2002

GSM: 0471 67 12 39

E-mail: kaat.vansteenvoort@yahoo.com.sg

Leidster sinds 2020


Sofie VandewegheDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 309858444_657028402401843_199834902764255581_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 06/07/2002

GSM: 0479 68 53 24

E-mail: sofie.vandeweghe11@gmail.com

Leidster sinds 2020


Maureen JacobsDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 310007689_519614329977353_5760517628982337139_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 02/02/2002

GSM:  0485 40 97 41

E-mail: maureen@jacobs-denruyter.be

Leidster sinds 2020


HazelDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 308298050_504632161148093_7110001546922490009_n-1024x683.jpg Vandermaesen

Geboortedatum: 18/04/2002

GSM: 0497 71 49 75

E-mail: hazel.vandermaesen@outlook.com

Leidster sinds 2020


Yasmine Ballet

Geboortedatum:  02/06/2002

GSM: 0471 78 84 02

E-mail: ballet.yasmine@gmail.com

Leidster sinds 2020


Anna Wildiers

Geboortedatum: 16/12/2003

GSM: 0496 92 64 27

E-mail: anna.wildiers@gmail.com

Leidster sinds 2021


Margot Vanbelle

Geboortedatum: 04/09/2003

GSM: 0471 04 82 69 

E-mail: margot.vanbelle@gmail.com

Leidster sinds 2021


Margot Kesteman

Geboortedatum: 22/02/2003

GSM: 0488 12 91 60

E-mail: margot.kesteman@hotmail.com

Leidster sinds 2021


Sam Boon

Geboortedatum: 13/11/2003

GSM: 0491 63 78 26

E-mail: samboon2@hotmail.com

Leidster sinds 2021


Nina TimmermansDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 310362146_476623221189377_5754628670544600827_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 26/12/2003

GSM: 0468 22 64 44

E-mail: ninatimmermans@telenet.be

Leidster sinds 2021


Joren JacobsDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 309233200_549839663478131_4089468909058648162_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 21/01/2004

GSM: 0493 03 63 09

E-mail: joren@jacobs-denruyter.be

Leider sinds 2022


YasmineDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 309218843_682419486115945_2033040588018480306_n-1024x683.jpg Awad

Geboortedatum: 01/03/2004

GSM: 0494 29 48 98

E-mail: yasmine.awad@hotmail.com

Leidster sinds 2022


Roos Van de WeyerDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 52-523516_empty-profile-picture-circle.jpg

Geboortedatum: 12/03/2004

GSM: 0499 74 22 07

E-mail: roos.vdw2@gmail.com

Leidster sinds 2022


Thomas VanbelleDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 308699145_1249433352521743_1687447970836125920_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 20/07/2004

GSM: 0492 76 06 94

E-mail: thomasvanbelle1@gmail.com

Leider sinds 2022


Seppe PeetersDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 308308653_1121383238774185_4072615956782591260_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 16/08/2004

GSM: 0470 30 53 10

E-mail: pepsipeeters@gmail.com

Leider sinds 2022


Sebastiaan BalletDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 309590404_429637899313975_484919255309548189_n-1-1024x683.jpg

Geboortedatum: 11/09/2004

GSM: 0470 36 40 60

E-mail: sebastiaan.ballet@gmail.com

Leider sinds 2022


Lara VranckxDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 308947006_663118075039959_3518613077099402716_n-1024x683.jpg

Geboortedatum: 06/03/2005

GSM: 0499 10 48 48

E-mail: lara.vranckx@me.com

Leidster sinds 2022